Grupa ASSIDUUS to niezależny doradca finansowy, który za cel stawia sobie bycie partnerem biznesowym dla firm ceniących rozwój i ekspansję. W ASSIDUUS tworzymy od podstaw strategię finansową, dzięki której masz pewność, że rozwój Twojej firmy idzie w dobrym kierunku.

Głównym mottem grupy ASSIDUUS jest strategia, stabilność i satysfakcja. Wierzymy, że dzięki tym fundamentalnym zasadom można osiągnąć sukces nie tylko w sporcie, ale też w biznesie. Grupa ASSIDUUS zatrudnia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia pomagają w rozwoju klientów indywidualnych i biznesowych. 

W ciągu kilkunastu lat działalności na polskim rynku obsłużyliśmy już ponad 50 tysięcy zadowolonych klientów, a liczba ta cały czas rośnie.

Zajmujemy się kompleksowymi usługami finansowymi. W naszej ofercie znajdziesz usługi związane z konsultingiem biznesowym, pozyskiwaniem kapitału na rozwój przedsięwzięcia biznesowego, audyty i optymalizację energetyczną oraz doradztwo ubezpieczeniowe zapewniające dostęp do najlepszej opieki medycznej.

ASSIDUUS z języka łacińskiego oznacza wytrwały. To wartość, którą kierujemy się w naszej firmie przy współpracy z klientem. Wierzymy, że tylko dzięki ciężkiej pracy i przyjacielskiej relacji można osiągnąć sukces w biznesie.

Jesteśmy oficjalnym sponsorem drużyny siatkarskiej ONICO Warszawa.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: