GRUPA ASSIDUUS  to finansowy doradca,  który za cel stawia  sobie bycie  partnerem  dla biznesów ceniących  rozwój  i ekspansję. Tworzymy od podstaw kompleksową strategię  finansową  niczym  dobrzy trenerzy  mistrzowską  drużynę; to pozwala naszym Klientom być zawsze kilka kroków przed konkurencją.

ASSIDUUS TO Strategia, Stabilność, Satysfakcja; czynniki sukcesu zarówno dla sportu jak i biznesu. Grupa zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących solidny fundament wszystkich istotnych filarów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. Obsługujemy ponad 50 tys. klientów, a liczba graczy w naszej drużynie stale rośnie.

| MOTTO BIZNESOWE naszej firmy to utrzymanie wyniku 3:0 dla naszych Klientów:

1:0 za konsulting biznesowy i pozyskiwanie kapitału na rozwój,

2:0 za audyty i optymalizację energetyczną,

3:0 za doradztwo ubezpieczeniowe i dbanie o pracowników poprzez dostęp do prywatnej opieki medycznej.

| ASSIDUUS (z łac. wytrwały)

to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa Assiduus zarządza spółkami, w których zatrudniony jest zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

| Z NAMI ZAWSZE BĘDZIESZ na podium przedsiębiorczości!

W związku z tym w pracy doradczej kierujemy się swoim mottem biznesowym, czyli utrzymaniem wyniku 3:0 dla naszych Klientów:

1:0 za konsulting biznesowy i pozyskiwanie kapitału na rozwój,
2:0 za audyty i optymalizację energetyczną,
3:0 za doradztwo ubezpieczeniowe i dbanie o pracowników poprzez dostęp do prywatnej opieki medycznej.

ASSIDUUS znaczy wytrwały – jest to nasza wartość, gdyż świadczymy usługi doradcze, których priorytetowym elementem jest zapewnienie Klientom narzędzi umożliwiających stabilny wzrost na lata dzięki równie długim relacjom bazującym na wsparciu i poradach.

Obsługujemy ponad 50 tys. klientów, a liczba graczy w naszej drużynie stale rośnie.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych