Zadbaj o sprawność organizacyjną i efektywność Twojej firmy. Pakiety medyczne dostosowane do potrzeb pracowników przyczyniają się do niskiej absencji chorobowej, zachęcają do systematycznego dbania o zdrowie, poprawiają kondycję zespołu oraz wpływają na wzrost wydajności pracy.

Oferujemy właścicielom firm szeroki wybór pakietów medycznych dla pracowników. W Grupie ASSIDUUS posiadamy spółkę Ambasada Zdrowia, w której pracownicy specjalizują się w przygotowywaniu ofert dla klientów biznesowych pozwalających zabezpieczyć zdrowie pracowników oraz rozwinąć potencjał działalności gospodarczej. 

W ramach oferowanych przez nas pakietów medycznych Twoi pracownicy otrzymują następujące korzyści:

Dostęp do najlepszej opieki medycznej

Dzięki jakościowym konsultacjom oraz zabiegom medycznym Twój pracownik będzie mógł szybciej wrócić do zdrowia. Zwiększy to stabilizację życiową i bezpieczeństwo Twoich pracowników.

Zasób 3

Nielimitowane konsultacje lekarskie bez skierowania

Długie kolejki do lekarza i brak kompetentnego personelu medycznego, to najczęstsze przyczyny, przez które rezygnujemy z wizyty lekarskiej. Uzyskaj dostęp do nielimitowanych konsultacji lekarskich bez skierowania.

Indywidualne dostosowanie terminów wizyt

Elastyczny wybór terminu wizyty lekarskiej pozwala na dużą swobodę w leczeniu. Zapomnij o długich terminach oczekiwania na lekarza. Z naszym pakietem medycznym szybko zapiszesz się do wybranego specjalisty.

Nielimitowane badania laboratoryjne

Uzyskaj dostęp do nielimitowanych badań laboratoryjnych dla Twoich pracowników bez dodatkowych opłat.

Włączenie do ubezpieczenia rodziny

Dzięki pakietom medycznym oferowanym przez Grupę ASSIDUUS istnieje możliwość włączenia bliskiej osoby. Ubezpieczyć możemy nie tylko nasze dzieci czy współmałżonka, ale również partnera, z którym jesteśmy w nieformalnym związku.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny

Odpowiedni sprzęt diagnostyczny jest podstawą skutecznego leczenia. Pozwala on precyzyjniej zdiagnozować chorobę, co zapewnia szybsze i efektywniejsze leczenie.

Czy opłaca się wybrać pakiet medyczny dla firmy?

Prywatne pakiety medyczne dla pracowników firm już dawno przestały być w Polsce jedynie domeną największych, międzynarodowych korporacji. Ze względu na coraz większe trudności w znalezieniu dobrych pracowników lub specjalistów z poszczególnych dziedzin, takich jak chociażby IT, coraz większa ilość pracodawców decyduje się na inwestycje w tego typu benefity.

Choć może się to wydawać dużym obciążeniem dla finansów firmy, szczególnie jeżeli mowa o przedsiębiorstwach z sektora MŚP, to tak naprawdę należy zdać sobie sprawę, że jest to inwestycja, która zachęca pracowników do wydajniejszej pracy, zwiększa zainteresowanie naszą firmą oraz przyciąga nowych specjalistów. Nie powinniśmy więc traktować tego wyłącznie w kategoriach dodatkowego świadczenia socjalnego realizowanego na rzecz pracownika i jego bliskich, ale jako obustronną korzyść.

Oczywiście odpowiedni pakiet medyczny należy wybrać z głową. Musi być dostosowany do naszych możliwości finansowych i spełniać oczekiwania pracowników. Niestety nieprzemyślany dobór pakietu medycznego może skończyć się obopólnym niezadowoleniem. Może okazać się, że przepłacimy na umowie z placówką, a nasi pracownicy nie będą otrzymywać świadczeń, na których im najbardziej zależy. 

Dlatego proponujemy usługi doradcze związane z wyborem odpowiedniego pakietu medycznego, świadczone przez ekspertów specjalizujących w obsłudze klientów biznesowych. Jeżeli szukasz doradcy finansowego, który pomoże Ci wybrać pakiet medyczny dla pracowników w atrakcyjnej ofercie cenowej, to zachęcamy do skorzystania z usług Grupy ASSIDUUS.

Nasi doradcy finansowi posiadają duże doświadczenie i wiedzę z zakresu prywatnej opieki medycznej w Polsce. Znamy nie tylko obowiązujące standardy, jakie powinien spełniać dany pakiet medyczny, czego statystycznie oczekują obecnie polscy pracownicy oraz jak powinna wyglądać umowa.  Potrafimy także dopasować produkt pod potrzeby określonej firmy.

Przypominamy też, że jako niezależna firma doradztwa finansowego jesteśmy w stanie znaleźć najbardziej atrakcyjny pakiet medyczny dla klienta pod kątem cenowym. Nie korzystamy z usług tylko jednego podmiotu. Współpracujemy z wieloma instytucjami i na bieżąco porównujemy oferty poszczególnych podmiotów, dzięki czemu jest większa szansa na znalezienie w pełni spersonalizowanego pakietu medycznego. 

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: