Ze względu na to, że zdajemy sobie sprawę jak ważne dla przedsiębiorców są atrakcyjne, dodatkowe źródła finansowania ich projektów, w naszej ofercie dla klienta biznesowego znajduje się pakiet doradztwa kredytowego dla firm.

Przedstawiamy klientom najlepsze oferty kredytowe dla firm wybrane na podstawie obserwacji i analiz propozycji banków i instytucji finansowych. Pomagamy podejmować ważne decyzje finansowe. Proponujemy instrumenty finansowe pozwalające na realizację planów zakupowych, inwestycyjnych i rozwojowych.

Proponujemy następujące rodzaje kredytów dla firm:

  • kredyt inwestycyjny
  • kredyt obrotowy
  • leasing
  • faktoring

W zależności od potrzeb właściciela firmy oraz bieżącego stanu przedsiębiorstwa doradzamy czy, i jaki kredyt jest odpowiedni dla niego w danym momencie. Oczywiście doradzamy także w sprawie wyboru konkretnej oferty oraz uczestniczymy w całym procesie zaciągania kredytu przez klienta. Zapraszamy zainteresowane osoby do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wybranych rodzajów usług doradztwa kredytowego.

Kredyty dla firm to jedna z form zdobywania dodatkowych źródeł gotówki, która może zostać przez właściciela przedsiębiorstwa spożytkowana w taki sposób, aby generować dodatkowy dochód w przyszłości. Ważne jest, aby dokładnie przemyśleć i zaplanować to, na co przeznaczymy gotówkę i czy nasz biznesplan ma szanse powodzenia.
Nie każdy właściciel firmy dysponuje takimi funduszami, żeby móc finansować każdy projekt w całości z własnej kieszeni, dlatego zdajemy sobie sprawę jak ważne są inne źródła pieniędzy. Kredyty, o ile zaciągane są na optymalnych warunkach, z uczciwą umową, mogą być atrakcyjnym sposobem szybkiego pozyskania nawet dużej sumy gotówki.
W ramach Grupy Assiduus działa spółka Assiduus Finanse, które zajmuje się między innymi doradztwem kredytowym dla klientów biznesowych. Polecamy zapoznanie się z treścią oficjalnej strony internetowej spółki oraz szczegółami dotyczącymi aktualnych ofert. Jednocześnie chcemy przypomnieć, że Assiduus świadczy kompleksowe, zróżnicowane usług doradztwa finansowego, więc jesteśmy w stanie także doradzić w ramach realizacji projektów czy inwestycji.

adult-beverage-brainstorming-541525

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: