Opublikowano 12 kwietnia 2019

Bydgoska Kancelaria Finansowa Assiduus miała przyjemność gościć przedsiębiorców i ludzi biznesu z całego województwa, którym eksperci Assiduus przybliżyli temat dotacji i uzyskiwania dofinansowań na cele danej działalności gospodarczej. Pokrótce omówione zostały także  inne działy Grupy Kapitałowej Assiduus ze szczególnym uwzględnieniem sposobu, w jaki wzajemnie się wspierają w procesie pozyskiwania dotacji unijnych.

Ze względu na networkingowy charakter tego spotkania, zjazd z dnia 4.04.2019  zdecydowaliśmy się uczynić pierwszym z cyklu comiesięcznych konferencji, które pozwolą przedsiębiorcom z regionu rozwijać się prężniej i korzystać w pełni ze swojego potencjału.

Celem spotkania było zapoznanie przedsiębiorców ze strukturą naszej grupy kapitałowej i zachęcić do wspólnych, przyszłościowych działań, które mogą zaowocować obustronnym rozwojem naszych przedsiębiorstw. Spodziewaliśmy się obecności wielu liderów w swoich branżach, w tym HORECA, budowlanej, poligraficznej i FMCG, oraz pionierów innowacji w dziedzinie energetyki i frekwencja przewyższyła nasze oczekiwania. Porozmawialiśmy także o pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej na projekty rozwoju biznesowego.

Plan spotkania:

💠 11 .00-11.15 prezentacja firmy Assiduus – dyrektor Mariusz Geppert
💠 11.20-11.40 prezentacja spółki Assiduus Dotacje – kierownik Błażej Strzałkowski
💠 11.45 -12.00 prezentacja spółki Assiduus Energia – dyrektor Arkadiusz Frukacz
💠 12.05 -12:30 Wykład: Pozyskanie dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway – Beata Styś

Mamy nadzieję móc gościć Państwa na kolejnych i uczestniczyć we wspólnej burzy mózgów najbardziej nastawionych na stały rozwój biznesmenów. Walne Bydgoskie Spotkanie Przedsiębiorców, które ma szansę stać się unikatowym meet-upem polskich biznesmenów i właścicieli firm, oraz szansą na pozyskanie wartościowych kontaktów przez networking przy pysznej arabice, stało się inspiracją do kolejnych działań w zakresie eventów organizowanych przez Grupę Assiduus. Mamy nadzieję, że kolejne sporkania z tego cyklu staną się firmową tradycją i okazją do nawiązywania przez ludzi biznesu nowych, ciekawych znajomości we własnej i branży i podobnych jej gałęziach przemysłu i sektorach usługowych.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: