Twoje rachunki za energię nieustannie drożeją i obawiasz się, że niedługo przekroczą one Twoje możliwości finansowe? A może chcesz skutecznie uchronić się przed perspektywami podwyżek za energię, o których ostrzegają praktycznie wszystkie prognozy? Możesz skorzystać z naszej usługi zmiany dostawcy prądu, która pozwoli Ci wprowadzić oszczędności w budżecie. Oferujemy tę usługę zarówno klientom indywidualnym, chcącym lepiej zarządzać domowym budżetem, jak i właścicielom przedsiębiorstw, planującym poprawę płynności finansowej firmy lub zwiększenie zysków. W końcu obecnie mamy w Polsce jeden z najlepszych okresów gospodarczych i warto tę szansę jak najlepiej wykorzystać.

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach teoretycznie moglibyśmy w dużej mierze obyć bez gazu i wykorzystywać jedynie prąd, to niewiele osób się na to decyduje ze względu na fakt, że to jednak gaz pozostaje o wiele tańszą alternatywą energetyczną. Z tego względu rachunki za gaz stanowią jeden z podstawowych elementów składowych naszych comiesięcznych wydatków. Niestety, tak jak większość rachunków, także i gaz z roku na rok drożeje. Co możemy zrobić, aby zaoszczędzić na tych wydatkach? Przede wszystkim powinniśmy przyjrzeć się naszemu obecnemu dostawcy gazu i ofertom konkurencji, ponieważ być może już na samej na zmianie dostawcy gazu jesteśmy w stanie zaoszczędzić w znaczącej skali.

Podwyżki dotkną każdego!

86% POLAKÓW uważa, że ceny prądu są za wysokie. FIRMY przemysłowe zapłacą prawie 9% WIĘCEJ, z sektora MŚP 19%, Zgodnie z prognozami energia będzie DROŻEĆ co najmniej do 2030 r. GOSPODARSTWA DOMOWE PONAD 22%

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: