Ekspansja marki na rynki zagraniczne jest także możliwa; brand export na wybrany rynek zagraniczny dostosowuje firmę do potrzeb danego rynku zbyt i pozwala na jej wzrost skuteczności przez otwarcie nowych możliwości dla Twojego zespołu działu sprzedaży. Zespół międzynarodowych ekspertów przeprowadza ten proces w sposób profesjonalny i zgodny z branżowymi standardami. Pozwalamy także na proces odwrotny – brand import, wprowadzenie marki zagranicznej na rynek polski.

Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby wprowadzić swoją markę na rynki zagraniczne, przygotowaliśmy usługę dostosowania jej do wymogów branży docelowej we współpracy w międzynarodowym zespole specjalistów w tym zakresie. Dzięki temu, marka stanie się bardziej skuteczna na rynku docelowym m. in. poprzez eliminację lub niwelację potencjalnych barier kulturowych lub merytorycznych.

Nasi eksperci świadczą również usługi w zakresie analityki rynku dla marek zagranicznych, które chciałby zaistnieć na w wybranej branży w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów wśród analityków na arenie międzynarodowej, umożliwia nam eksport/import marki z precyzyjnie wskazaną analizą jej potencjału na rynku docelowym.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: