Bezpieczeństwo prawne marki nie jest bez znaczenia, dlatego pozyskujemy także narzędzia zapewniające jej skuteczną ochronę własności intelektualnej. Rejestracja w Urzędzie Patentowym pozwala na otrzymanie wszelkich praw autorskich związanych z projektami opracowanymi na potrzeby brandu, wskutek czego rozwijanie go będzie bezpieczne i zgodne z obowiązującym prawem.

W środowisku rynku opartego na konkurencyjności, potencjał marki stanowi istotny punkt w kontekście skutecznego dotarcia do klientów. Jednocześnie, ważne jest, aby własnością przedsiębiorstwa były jego: firma, znak, a także wszystkie atrybuty słowne lub graficzne, które wyróżniają działalność gospodarczą na rynku. Kluczową kwestią jest w tym wypadku eliminacja ryzyka wykorzystywania marki przez podmioty konkurencyjne.

Zastrzeganie, rejestracja marki w Urzędzie Patentowym, jest dziś równie popularne, co korzystanie z praw ochrony patentowej wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów przemysłowych na rynkach polskich i zagranicznych. Dzięki zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego marki oraz posiadając wszelkie majątkowe prawa autorskie do jej wykorzystywania, można bez przeszkód rozwijać ją na rynku.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: