Wiemy, że holistyczne podejście jest nieocenione w procesie budowania marki, która nie tylko sprzedaje, ale i przynosi profity długofalowe. Nasze usługi tworzenia i zarządzania marką pozwolą Państwu na wybór skutecznej koncepcji, poprzedzonej badaniami rynku i burzą mózgów ekspertów Assiduus.

W naszej ofercie mamy usługi takie jak opracowanie strategii i wybranie najlepszej nazwy, rejestracja w Urzędzie Patentowym znaku marki, komercjalizacja i eksport na rynki zagraniczne, a nawet wdrożenie innowacyjnego designu i strategii wzorniczej.

Nasza działalność obejmuje wszystkie kroki tworzenia funkcjonalnej i radzącej sobie na konkurencyjnym rynku marki, od audytu planu na jej optymalny start począwszy. Analizujemy i oceniamy stosowane do tej pory rozwiązania, by móc zaproponować alternatywy i pomóc w przygotowaniu koncepcji marki. Koncepty opracowujemy od jej widnokręgu branżowego i określenia wartości i struktur, by zapewnić jej jak najlepsze możliwości.

Bezpieczeństwo prawne marki nie jest bez znaczenia, dlatego pozyskujemy także narzędzia zapewniające jej skuteczną ochronę własności intelektualnej. Rejestracja w Urzędzie Patentowym pozwala na otrzymanie wszelkich praw autorskich związanych z projektami opracowanymi na potrzeby brandu, wskutek czego rozwijanie go będzie bezpieczne i zgodne z obowiązującym prawem.

Pomagamy dokonać komercjalizacji marki dzięki triadzie usług; brand valuation, brand transfer, i brand license. Pierwsza pozwala określić rynkową wartość marki, druga umożliwia wprowadzenie marki jako wkład niematerialny do zasobów przedsiębiorstwa, trzecia daje możliwość udzielania licencji na korzystanie z Twojego brandu.

Ekspansja marki na rynki zagraniczne jest także możliwa; brand export na wybrany rynek zagraniczny dostosowuje firmę do potrzeb danego rynku zbyt i pozwala na jej wzrost skuteczności przez otwarcie nowych możliwości dla Twojego zespołu działu sprzedaży. Zespół międzynarodowych ekspertów przeprowadza ten proces w sposób profesjonalny     i zgodny z branżowymi standardami. Pozwalamy także na proces odwrotny – brand import, wprowadzenie marki zagranicznej na rynek polski.

Naszą flagową usługą jest także audyt wzorniczy, który pozwala na zmodernizowanie wizerunku firmy i opracowanie jasnego schematu komunikacji wizualnej, redefiniującego model biznesowy i wprowadzający markę w XXI w.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: