Doradzimy profesjonalnie jaką nieruchomość wybrać, by spełniła Państwa oczekiwania
Przekonaj się jak przyjemnie jest inwestować w nieruchomości!

Prominentna przyszłość Zjednoczonych Emiratów Arabskich zależy w dużym stopniu od jego umiejętności przyciągania zdolnych i utalentowanych ludzi z całego świata. Tylko dzięki nim i ich wybitnym talentom możemy zbudować prawdziwie innowacyjne państwo.
Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum
Władca Dubaju i wiceprezydent ZEA (2015)

Wynajem

Inwestowanie w nieruchomości typu aparthotele na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, doradztwo inwestycyjne w aparthotele i nieruchomości typu condo-hotel

Zakup nieruchomości

Profesjonalne doradztwo inwestycyjne w obszarze nieruchomości. Doskonała znajomość rynku oraz prawa umożliwia nam najlepsze doradztwo w obszarze zakupu nieruchomości w ZEA.

Sprzedaż nieruchomości

Jako jedni z nielicznych firm na rynku Polskim posiadamy w zespole profesjonalistów z tytułem brokera, licencją uzyskaną na terenie ZEA. Doradzimy najlepiej jak kupić i sprzedaż nieruchomość na tamtejszym rynku.

Dubai Marina

Turystyczne serce miastaDubai Marina pozostaje ulubionym miejscem turystycznym. Wysokie drapacze chmur i przepiękna zatoka dają tej dzielnicy wyjątkowy urok. Jest też dzielnicą świata nocnego z klubami i restauracjami oferujacymi wspaniały widok na zatokę i cumujące jachty

Palm Jumeirah

Synonim luksusu. Domy i mieszkania na Palmie Jumeirah są jednymi z najdroższych w Dubaju. Wille usutuowane są na odnóżach palmy, mieszkania na trzonie. Na samym końcu Palmy stoi 5 gwiazdkowy hotel Atlantis the Palm.

Business Bay

Biznesowe Centrum Dubaju Business Bay to dzielnica łącząca świat biznesu, handlu z rezydencjami w stylu starego miasta. Mieści się niedaleko słynna Burj Khalifa-najwyższy budynek świata oraz największe na świecie centrum handlowe Dubai Mall.

DIFC

DIFC – finansowe centrum Dubaju i EmiratówDIFC (Dubai International Financial Centre) to zaraz po Pal Jumeirah najdroższa dzielnica Dubaju. Przepiękne drapacze chmur, najdroższe hotele oraz najelegantsze apartamenty. Jest to dzielnica pracowników wysokiego szczebla w świecie finansowym.

Dlaczego warto zainwestować w Emiratach Arabskich?

Państwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest uznawane jako jeden z najbardziej innowacyjnych krajów w regionie Północnej Afryki i Zachodniej Azji (NAWA).  Pod koniec 2014 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ogłoszono program pt. „Strategia innowacji narodowej” (National Innovation Strategy), którego celem jest przekształcenie kraju w ciągu siedmiu lat w najbardziej innowacyjne państwo świata.

W 2016 r. Polska wyeksportowała bezpośrednio do ZEA towary o łącznej wartości ok. 700 mln USD, które stanowiły według skali wartości: maszyny i urządzenia elektroniczne, kosmetyki, produkty spożywcze, sprzęt wojskowy i pojazdy opancerzone, produkty i elementy stalowe, a także meble i materiały budowlane.

Co zyskuję, będąc rezydentem ZEA?

 • Bezpieczeństwo
 • Stabilność polityczna
 • Otwartość na współpracę międzynarodową
 • Korzystny system podatkowy (0% dochodowy i jedynie 5% VAT)
 • Nowoczesność i innowacyjność kraju
 • Powszechnie stosowany język angielski
 • Międzynarodowe społeczeństwo, szanujące się wzajemnie
 • Znakomite położenie geograficzne kraju – Zatoka Perska
 • Wiele możliwości biznesowych, duża otwartość biznesowa

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość w Emiratach Arabskich?

 • Szybkość podróżowania, kilka międzynarodowych lotnisk, w tym, wywodząca się z Dubaju najlepsza linia lotnicza świata – Emirates oraz Etihad z Abu Dhabi
 • Możliwość wypoczynku 365 dni w roku
 • Jeden z najczęściej wymienianych krajów turystycznie, ze względu na bijące rekordy działa architektoniczne takie jak min. Burj Khalifa, Burj Al Arab czy Palm Jumeirah
 • Wiele stref Free Zone, w których działalność gospodarcza jest 100% w posiadaniu właściciela zachodniego, rezydenta ZEA. Bez udziału lokalnego sponsora, pochodzenia Emirackiego
 • Akt własności dla kupionej nieruchomości na terenie ZEA, w. wyznaczonej do tego strefie “Freehold” lub “Leasehold”
 • Przyjazne nastawienie lokalnej społeczności oraz władz lokalnych dla zagranicznych inwestorów i turystów
 • Stabilny ekonomicznie i politycznie kraj

Według corocznego rankingu Global Innovation Index, w 2016 r. Emiraty zostały uznane za najbardziej innowacyjny kraj arabski, jednocześnie plasując się na 41. pozycji globalnej (Polska jest na 39. miejscu).

Czy mają Państwo jakieś pytania?

Jeśli rozważają Państwo przeniesienie częściowe swojej firmy na Bliski Wschód ze względów ekonomicznych, jesteśmy w stanie przeprowadzić ten proces szybko i rzeczowo.

Inwestycje w nieruchomości to ulubiona forma inwestowania kapitału. Po pierwsze, najbezpieczniejsza, nieruchomości rzadko tracą wartość. Zazwyczaj zyskują. Po drugie, dodają prestiżu posiadającym nieruchomość w luksusowej lokalizacji. Po trzecie, jeśli są położone w górach czy nad morzem, mogą służyć jako alternatywne dla wakacji w hotelu czy stać się drugim domem. Korzyści z inwestowania w nieruchomości jest nieskończenie wiele.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: