Zainwestuj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Nieruchomości, misje gospodarcze, rezydencja państwa ZEA

Inwestycje w nieruchomości

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakupie nieruchomości rezydencjalnych i komercyjnych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Wynajem

Inwestowanie w nieruchomości typu aparthotele na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, doradztwo inwestycyjne w aparthotele i nieruchomości typu condo-hotel

Zakup nieruchomości

Profesjonalne doradztwo inwestycyjne w obszarze nieruchomości. Doskonała znajomość rynku oraz prawa umożliwia nam najlepsze doradztwo w obszarze zakupu nieruchomości w ZEA.

Sprzedaż nieruchomości

Jako jedni z nielicznych firm na rynku Polskim posiadamy w zespole profesjonalistów z tytułem brokera, licencją uzyskaną na terenie ZEA. Doradzimy najlepiej jak kupić i sprzedaż nieruchomość na tamtejszym rynku.

Założenie spółki na terenie ZEA

Przy współpracy z lokalnym biurem w Dubaju, oferujemy otworzenie siedziby Państwa firmy na terenie ZEA. W specjalnej strefie ekonomicznej, offshore lub typu LLC

Spółka Offshore

Ofiarujemy profesjonalną pomoc w otworzeniu spółki typu Off Shore na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Gwarantujemy ułatwieniu formalności do potrzebnego minium. Przejrzystość i szybkość w działaniu, poparta wieloletnim doświadczeniem w tego typu usługach.

Spółka typu Free Zone

Ofiarujemy profesjonalną pomoc w otworzeniu spółki typu Free Zone na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Gwarantujemy ułatwieniu formalności do potrzebnego minium. Przejrzystość i szybkość w działaniu, poparta wieloletnim doświadczeniem w tego typu usługach.

Spółka typu LLC

Ofiarujemy profesjonalną pomoc w otworzeniu spółki typu LLC na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Gwarantujemy ułatwieniu formalności do potrzebnego minium. Przejrzystość i szybkość w działaniu, poparta wieloletnim doświadczeniem w tego typu usługach.

Misje Gospodarcze, organizacja targów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wielu kontaktom na tamtejszym rynku, jesteśmy w stanie pomóc w kojarzeniu biznesu. Organizujemy targi oraz pomagamy planować pobyt na terenie ZEA.

Misje Gospodarcze

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim znajomościom na rynku ZEA, jesteśmy najlepszym wyborem w organizacji misji gospodarczych dla Polskich firm, chcących wypłynąć biznesowo na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Organizacja targów

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj ponad 200 narodowości, łączy rynek Bliskiego Wschodu, Europy oraz Azji. Organizowane targi w Dubaj World Trade Centre to jedne z najbardziej liczących się targów na świecie. Profesjonalnie pomagamy w promocji Polskich firm na tamtejszych targach.

Kojarzenie biznesu

Zjednoczone Emiraty Arabskie to okno na świat Bliskiego Wschodu, tamtejsi konsumenci to ogromne możliwości dla Polskich firm. Rynek jest chłonny a firmy prowadzone w Dubaju mają wysoki poziom biznesowy. Pomagamy kojarzeć Polskie firmy z lokalnymi inwestorami. Rozumiemy, iż obie strony mają sobie wiele do zaoferowania.

Rezydencja na terenie ZEA

Pomagamy w uzyskaniu rezydencji na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o zaletach uzyskania rezydencji, zapraszamy do kontaktu.

Niski podatek dochodowy

Od 1 stycznia 2018 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wszedł obowiązek uiszczania podatku VAT – 5%. Natomiast podatek dochodowy nadal wynosi 0%. Dzięki rejestracji spółki lub przy zakupie nieruchomości mogą się Państwo starać o rezydencję ZEA.

Długoterminowe wizy

Nowe regulacje odnośnie wiz rezydenckich obejmą inwestorów, którzy zainwestują w nieruchomość na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przy zakupie nieruchomości wartej 5 mln AED wiza rezydenta jest wydawana na okres 5 lat. Natomiast przy inwestycji rzędu 10 mln AED wiza rezydenta jest wydawana aż na 10 lat.

Innowacyjne państwo

Państwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest uznawane jako jeden z najbardziej innowacyjnych krajów w regionie Północnej Afryki i Zachodniej Azji (NAWA). Według corocznego rankingu Global Innovation Index, w 2016 r. Emiraty zostały uznane za najbardziej innowacyjny kraj arabski, jednocześnie plasując się na 41. pozycji globalnej (Polska jest na 39. miejscu).

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: