Opublikowano 13 maja 2019

GREENPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń branży energetycznej, które od lat gromadzi w Poznaniu uznanych specjalistów i ekspertów ds. odnawialnych źródeł energii.

Targi pozwalają na spotkanie się w jednym miejscu i czasie reprezentantów wszystkich obecnych na polskim i zagranicznym rynku sektorów OZE, dzięki czemu możliwy jest nie tylko networking, ale i ożywione dyskusje na temat przyszłości energetycznej Ziemi. GREENPOWER daje szansę na poznanie rynkowych tendencji, wymiany doświadczeń z wyzwaniami branży, oraz podzielenie się spostrzeżeniami z praktyki zawodowej w OZE.

Ekspozycja targów obejmuje produkty niezbędne do pozyskiwania zielonej energii, usługi i rozwiązania z zakresu fotowoltaiki (energetyki solarnej), biopaliw, energii wiatrowej, elektrowni wodnych, elektromobilności, wykorzystania biomasy, i nowoczesnych ecotechnologii. Na uwagę zasługuje również sekcja infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych oraz samych wehikułów.

Podczas targów GREENPOWER możliwe jest uczestnictwo w seminariach, spotkaniach branżowych, oraz zdobycie porad od profesjonalistów na stoiskach eksperckich i zapoznanie się z ofertą nowości.

 

 

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: