Opublikowano 17 maja 2019

Bydgoskie Spotkanie Przedsiębiorców, które ma szansę stać się najlepszym polskim meet-upem polskich biznesmenów i właścicieli firm, oraz szansą na pozyskanie wartościowych kontaktów przez networking przy pysznej arabice, odbyło się wczoraj w Kancelarii Finansowej Assiduus.

Mieliśmy przyjemość zapoznać Państwa ze strukturą naszej grupy kapitałowej i zachęcić do wspólnych, przyszłościowych działań, które mogą zaowocować obustronnym rozwojem naszych przedsiębiorstw. Gościliśmy liderów w swoich branżach, w tym HORECA, budowlanej, poligraficznej i FMCG, oraz pionierów innowacji w dziedzinie energetyki. Mamy nadzieję, że to spotkanie stanie się zaczynem wielu przyszłościowych współprac pomiędzy polskimi ludźmi biznesu, dla których innowacja to coś więcej, niż pusty slogan reklamowy. Planujemy dalsze tego typu spotkania, więc jeśli meetup Państwa ominął, to nic straconego; niebawem spotkamy się znowu!

Plan spotkania przewidywał:

💠11 .00-11.15 prezentacja firmy Assiduus – dyrektor Mariusz Geppert
💠11.20-11.40 prezentacja spółki Assiduus Dotacje – kierownik Błażej Strzałkowski
💠11.45 -12.00 prezentacja spółki Assiduus Energia – dyrektor Arkadiusz Frukacz
💠12.05 -12:30 Wykład: Pozyskanie dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway – dyrektor ds. rozwoju biznesu Beata Styś
💠12.35-13.00 Prezentacja: Pozyskanie środków z Banku Gospodarstwa Krajowego

Po spotkaniu mieliśmy okazję do networkingu, podczas którego zawartych zostało wiele znajomości z potencjałem na dalszy biznesowy rozwój. Jesteśmy dumni mogąc dawać polskim przedsiębiorcom przestrzeń do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, dzięki którym korzystamy wszyscy!

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: