Opublikowano 18 lipca 2019

W piątek 28.06 odwiedziliśmy Specjalną Strefę Ekonomiczną w Łodzi, gdzie wraz z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego i Innovation Norway debatowaliśmy na temat nowoczesnego prowadzenia biznesu. Szczególną uwagę poświęciliśmy pozyskiwaniu środków na nowe technologie, który to aspekt modernizacji przedsiębiorstw staje się coraz bardziej istotny w rzeczywistości rynku dynamicznego i podatnego na gwałtowne zmiany.

 

Swoje prelekcje wygłosili dyrektor ds. rozwoju Beata Styś (“Doradztwo strategiczne, innowacje energetyczne i nowe technologie, oraz pozyskanie dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway “) oraz ekspert ds. dotacji Artur Fatyga (“Jak pozyskać kapitał na rozwój?”), sygnalizując w ten sposób kluczowe dla całego przedsięwzięcia znaczenia inteligentnego doradztwa dotacyjnego i finansowego.

 

Na spotkaniu pojawił się także reprezentant Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, aby zachęcić gości do inwestycji na terenie województwa łódzkiego i dołożenia się do rewitalizacji regionu. Dyrektor Marcin Pawik z Banku Gospodarstwa Krajowego opowiedział natomiast o pozyskaniu środków na rozwój ze struktur własnej organizacji.

 

Spotkanie odbyło się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Łodzi, którą wybraliśmy ze względu na symboliczne znaczenie dla regionu i kraju – w takich strefach możliwe jest prowadzenie działalności gospodarczych z ulgami i ułatwieniami dla przedsiębiorców, co odzwierciedla starania Assiduus i misję firmy. Jako spółka nakierowana na ułatwianie rozwoju i pomoc w osiąganiu coraz lepszych wyników finansowych naszych klientów jesteśmy dumni mogąc wspierać kolejne firmy – być może także startujące dziś w SSE!

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: