Opublikowano 14 sierpnia 2019

W dniu 13 sierpnia, 2019 roku w Toruniu odbyło się FORUM BIZNESOWE ASSIDUUS, na którym omawialiśmy tematy związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój firmy. Prelegentami forum byli eksperci i praktycy biznesu, którzy na co dzień zajmują się doradztwem biznesowym dla firm.

Po otwarciu forum przez Mariusza Gepperta – dyrektora z grupy ASSIDUUS swoje wystąpienie rozpoczął Paweł Starczewski z Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu. Opowiadał on o możliwości uzyskania dotacji i pożyczek z Unii Europejskiej.

Na forum biznesowym w Toruniu Beata Styś mówiła o doradztwie strategicznym, nowych technologiach, sposobach pozyskania dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway oraz inwestycjach w fotowoltaikę. Pani Joanna Nowak z Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawiła BGK jako partnera wspierającego innowacje i przedsiębiorczość, w tym przy wykorzystaniu instrumentów finansowych.

Następnie Błażej Strzałkowski – ekspert ASSIDUUS  ds. dotacji zapoznał uczestników z możliwościami pozyskania kapitału na rozwój przedsiębiorstwa. O bezpieczeństwie w przedsiębiorstwie, zwalczaniu zorganizowanej przestępczości ekonomicznej oraz o zagrożeniach cybernetycznych opowiadał Dariusz Kiljan z Polskiego Centrum Analitycznego. 

Na koniec odbyły się rozmowy kuluarowe z ekspertami, którzy odpowiadali na pytania uczestników i dzielili się swoim doświadczeniem dotyczącym prowadzenia biznesu.

Spotkanie odbyło się w Exea Smart Space w Toruńskim Parku Technologicznym

Zdjęcia z forum biznesowego:

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: