Opublikowano 05 kwietnia 2019

Z dumą możemy pochwalić się zaufaniem Warszawskiej Izby Gospodarczej, której certyfikat świadczy nie tylko o profesjonalizmie, ale i głębokim zaangażowaniu w budowę nowej ery polskiej gospodarki.

WIG jest organem wspierającym rozwój przedsiębiorczości w Polsce poprzez aktywne uczestnictwo w budowie gospodarki silnej, nastawionej na rozwój i innowacyjnej; od 1990 r. lobbuje na rzecz silnego samorządu gospodarczego, który będzie reprezentował interesy zrzeszenia polskich przedsiębiorców oraz wspierał ich dążenia do bycia podmiotami konkurencyjnymi w stosunku do firm z zagranicy, w tym wielkich europejskich i światowych graczy.

Działania WIG nie ograniczają się jednak do wspierania i firmowania swoim autorytetem wyróżniających się przedsiębiorstw. Poza tym skupia się ona na integracji Członków Izby, rozwoju firm przodujących w innowacyjności i inicjatywie konkurencyjności, promowaniu współpracy międzynarodowej między podmiotami gospodarczymi, oraz propagowaniu zasad społecznej odpowiedzialności biznesu i etyki jego prowadzenia.

Warszawska Izba Gospodarcza daje także swoim członkom możliwość networkingu i nawiązywania ciekawych znajomości w ramach polskiego biznesu.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Jedyne źródło wiedzy dotyczącej porad, ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktualności branżowych: